Znajdź nas na

FAKTY

Ostrowiecki mundurowy w czasie wolnym od służby zatrzymał dwoje poszukiwanych!

Ostrowiecki kryminalny w czasie wolnym od służby zatrzymał dwoje poszukiwanych. Najpierw zatrzymana została 30-latka, poszukiwana przez rzeszowską prokuraturę, a po kilku godzinach 26-latek, który poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Śródmieście.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Dzięki czujności i spostrzegawczości jednego z ostrowieckich mundurowych w miniony czwartek (19 maja) zatrzymanych zostało dwoje poszukiwanych. Stróż prawa, kilka minut przed godziną 09.00 będąc w czasie wolnym od służby zauważył na jednym z miejscowych osiedli kobietę, którą rozpoznał jako poszukiwaną. Nie mylił się. 30-latka poszukiwana była przez prokuraturę w Rzeszowie na podstawie Postanowienia o poszukiwaniu oraz zatrzymaniu i przymusowym doprowadzeniu. Ostrowczanka po wykonanych czynnościach procesowych została zwolniona.

Trzy godziny później, w drodze do pracy, ten sam policjant na jednej z ostrowieckich zauważył poszukiwanego 26-latka. Błyskawiczna reakcja kryminalnego sprawiła, że ukrywający się od miesiąca ostrowczanin został zatrzymany i trafił do aresztu. 26-latek poszukiwany był  na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu – Śródmieście. Do „odpokutowania” w więziennej celi ma karę 3 miesięcy pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this