Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Pamiętacie złodzieja-amatora słodyczy? Policjanci zatrzymali jego wspólnika od słodko-gorzkiego biznesu!

Jak mawiał Forrest Gump: „Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, na którą trafisz”. Ta maksyma okazała się bardzo gorzka dla złodziei, będących amatorami czekoladek. W minioną sobotę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim zatrzymali drugiego ze sprawców kradzieży słodyczy, do której doszło w połowie lutego na terenie jednego z marketów.

fot. Łukasz Grudniewski/nOSTRO.info

Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który w połowie lutego wspólnie ze swoim  35-letnim znajomym, dokonał kradzieży słodyczy w jednym z marketów. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży 60 opakowań czekoladek o wartości blisko 750 złotych. Dodatkowo 18-latek odpowie za kradzieże artykułów spożywczych w dwóch innych marketach. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymany to 18-letni mieszkaniec powiatu ostrowieckiego. Funkcjonariusze ustalili, że 18-latek odpowiedzialny jest za kradzieże słodyczy w dwóch innych marketach w Ostrowcu Świętokrzyskim, których dokonał od połowy do końca lutego na łączną kwotę ponad 1400 złotych . Mężczyzna w minioną sobotę usłyszał zarzut kradzieży, do której się przyznał.  

Mundurowi ustalili także, że 18-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this