Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Pędził samogon na jednym z ostrowieckich osiedli!

Po akcji gaśniczej w pomieszczeniu gospodarczym na terenie jednego z ostrowieckich osiedli ujawnili aparaturę do destylacji alkoholu oraz pięć beczek z zacierem. Ustawodawca za wyrabianie alkoholu etylowego bez wymaganego wpisu do rejestrów przewiduje karę ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

fot. Świętokrzyska Policja

W minioną środę (4 maja)  około godziny 11.00 dyżurny ostrowieckiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o pożarze zabudowań na terenie jednego z ostrowieckich osiedli. W trakcie oględzin prowadzonych po akcji gaśniczej, w spalonym pomieszczeniu gospodarczym funkcjonariusze ujawnili 5 beczek z zacierem oraz aparaturę do destylacji alkoholu. W trakcie pożaru na szczęście nikt nie ucierpiał, a w związku ze znaleziskiem i na okoliczność całego zajścia został już przesłuchany właściciel lokalu.

Przypominamy, iż ustawodawca za wyrabianie alkoholu etylowego bez wymaganego wpisu do rejestrów przewiduje karę ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku, a w przypadku większych ilości nawet do dwóch lat. 

Źródło: Świętokrzyska Policja

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this