Znajdź nas na

REKLAMA

Piłkarskie MŚ 2022 i turnieje tenisowe w najlepszym wydaniu! Co nas czeka w drugiej połowie 2022 roku?

Choć postawa reprezentacji Polski w czasie Euro 2020 pozostawiała wiele do życzenia, sama impreza była niewątpliwym sukcesem. Mistrzowskie spotkania generowały olbrzymią oglądalność, a bukmacherzy przyjmowali wówczas rekordowe liczby zakładów. Równie dobrze na tle Euro 2020 wypadały ostatnie turnieje tenisowe. W tym przypadku trzeba jednak przyznać, że występy naszych rodaków przyprawiały kibiców o poczucie wielkiej dumy. Dlatego warto przyjrzeć się drugiej połowie 2022 roku pod względem tych dwóch sportów. Co jeszcze czeka na kibiców futbolu oraz pasjonatów tenisa?

Źródło: Materiał zleceniodawcy

MŚ 2022 z reprezentacją Polski – czy biało-czerwoni przełamią złą passę?

Historia występów naszych piłkarzy na MŚ wyglądała całkiem nieźle… w XX wieku. Niestety, obecne stulecie przynosi sympatykom futbolu głównie rozczarowania. Polscy piłkarze często nie są w stanie wywalczyć awansu na MŚ. Jeżeli nawet ta sztuka się uda, biało-czerwoni kończą swoje występy na fazie grupowej. Na szczęście każda passa musi się kiedyś skończyć. Dlatego też kibice liczą na to, że Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022 przyniosą koniec tej serii.

Dlaczego tym razem może się udać? Argumentów jest kilka. Przede wszystkim może to być już ostatni wielki turniej Roberta Lewandowskiego. Kapitan naszej reprezentacji zrobi więc absolutnie wszystko, aby osiągnąć z kadrą dobry wynik. Ponadto aktualne pokolenie polskich piłkarzy składa się z wielu utalentowanych zawodników o międzynarodowej reputacji. Co prawda, nasi grupowi rywale na pewno postawią trudne warunki. Jednak kibice muszą wierzyć w to, że biało-czerwoni i trener Michniewicz znajdą sposób na uzyskanie awansu!

Złote pokolenie polskiego tenisa – sukcesy Igi i Huberta

W przypadku polskich tenisistów nie ma już żadnych wątpliwości co do tego, że kibice obserwują złote pokolenie. Oczywiście to Iga Świątek i Hubert Hurkacz stali się najważniejszymi postaciami na tej scenie. Jednak w ATP oraz WTA regularnie pojawiają się nowi zawodnicy znad Wisły. To zaś pozwala na patrzenie w przyszłość z wielkim optymizmem!

Co prawda, występy Igi i Huberta w Wimbledonie może pozostawiać pewien niedosyt. Mimo tego przyszłość wygląda już znacznie lepiej. Koniec końców na horyzoncie pojawia się turniej US Open, czyli ostatni turniej wielkoszlemowy w kalendarzach ATP/WTA. Warto tutaj przypomnieć, że US Open to turniej rozgrywany na nawierzchni twardej. Z kolei zarówno Iga, jak i Hubert dobrze sobie na niej radzą. Tym samym kibice mogą spodziewać się znacznie lepszych wyników w czasie amerykańskiej części sezonu.

Tenisowe typy z pewnością będą dotyczyć również finałowych turniejów ATP i WTA Finals. Iga Świątek już teraz może być spokojna o udział w tej imprezie. Jeżeli zaś chodzi o Huberta Hurkacza, musi on osiągnąć znacznie lepszy rezultat w czasie US Open. Zdobyte wówczas punkty mogą bowiem dać Polakowi przepustkę do gry w najważniejszym turnieju całego sezonu. Wszyscy fani tenisa powinni więc mocno trzymać za to kciuki!

Udział‌ ‌w‌ ‌nielegalnych‌ ‌grach‌ ‌hazardowych‌ ‌jest‌ ‌karany.‌ ‌STS‌ ‌S.A.‌ ‌(dawniej‌ ‌Star-Typ‌ ‌Sport‌ ‌Zakłady‌ ‌Wzajemne‌ ‌Spółka‌ ‌z‌ ‌o.o.)‌ ‌posiada‌ ‌zezwolenie‌ ‌wydane‌ ‌przez‌ ‌Ministra‌ ‌ds.‌ ‌Finansów‌ ‌Publicznych‌ ‌na‌ ‌urządzanie‌ ‌zakładów‌ ‌wzajemnych.‌ ‌Hazard‌ ‌związany‌ ‌jest‌ ‌z‌ ‌ryzykiem.‌ 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this