Znajdź nas na

FAKTY

Powiat kielecki: Zderzenie czterech pojazdów na przejeździe kolejowym! Zginęła jedna osoba!

Cztery samochody osobowe zderzyły się na przejeździe kolejowym w Brzezinach w powiecie kieleckim. W wypadku zginęła jedna osoba – przekazał st. kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy świętokrzyskiej straży pożarnej. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.

Warszawa, 17.11.2017. Miejsce wypadku. Do tragicznego wypadku dosz³o w Warszawie, 17 bm. na skrzy¿owaniu ulic Szczêœliwickiej i pp³k. Soko³owskiego „Grzyma³y”. Zderzy³ siê samochód osobowy fiat seicento z autobusem linii 523. Dwie osoby z fiata zosta³y poszkodowane, jedna z nich, mimo reanimacji, zmar³a. (ls/doro) PAP/Leszek Szymañski

Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym przy ulicy Radkowickiej w Brzezinach w gminie Morawica. Z informacji przekazywanych przez straż pożarną wynika, że zderzyły się tam cztery samochody osobowe, którymi podróżowały cztery osoby.

„W stosunku do jednej, nieprzytomnej osoby wykonano dostęp przy pomocy sprzętu hydraulicznego. Niestety jej życia nie udało się uratować, lekarz stwierdził zgon” – przekazał st. kpt. Marcin Bajur, rzecznik prasowy świętokrzyskiej straży pożarnej.

Pozostałe osoby znajdują się pod opiekę medyków, na miejscu jest śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Udział w akcji ratunkowej bierze osiem zastępów straży pożarnej.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. (PAP)

Autor: Wiktor Dziarmaga

1 Comment

1 Comment

  1. Miśka

    7 lipca, 2023 at 11:23

    Co się dzieje z tymi kierowcami? Wypadek za wypadkiem.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this