Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Przeprosili za „Biedronkę” na Traugutta

Brud, smród i bałagan – tak w wielkim skrócie opisał nam, to co dzieje się w jednym ze sklepów „Biedronka” przy ulicy Traugutta 5 nasz Czytelnik. Ostrowczanin był przerażony bałaganem, zastawionymi paletami przejściami między regałami i dezorientacją w cenach.

Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Zaczyna się od wejścia, które codziennie okupowane jest przez „żuli”, zaczepiających ludzi i proszących o zakup piwa. Zimą przedsionek Waszego sklepu służy im za ogrzewalnie (proszę sobie tylko wyobrazić jaki zapach dominuje w wejściu i nie jest to zapach świeżych bułek z pieca) – pisał nasz Czytelnik (imię i nazwisko do wiadomości redakcji).

Mężczyznę bulwersowały też rozbieżności w cenach pomiędzy tymi na półkach, a przy kasie.

– Często zdarza się, że inna cena jest na regale, a inna okazuje się przy kasie. Dotyczy to również promocji 2 w cenie 1 i innych. Podam przykład. Chcę kupić parówki z szynki po 2.99 przy zakupie dwóch opakowań na paragonie okazuje się, że cena to jednak 3,99 za każde opakowanie. Ogólnie panuje tam ogromny bałagan – podsumował ostrowczanin.

fot. czytelnik

Czytelnik twierdzi, że wielokrotnie spotyka się także z ignorancją ze strony pracowników sklepu.

– Gdy zapytałem Panią czy ten produkt jest w tej ofercie 3 kup taniej, Pani odpowiedziała mi, że ona nie wie, żebym sprawdził sobie sam. Zapytałem grzecznie po przednich doświadczeniach z bałaganem cenowym. Coś tu chyba jest nie tak? – bulwersuje się.

Kolejną sprawą, która bardzo go drażni jest ogólny bałagan w sklepie.

– Palety z towarem potrafią stać na sklepie nierozpakowane nawet po kilka dni. A dość często tak gęsto stoją, że wózkiem jeździ się slalomem – dodaje.

fot. Czytelnik

Biuro Prasowe Jeronimo Martins przeprasza za sytuację.

– Zweryfikowaliśmy zgłoszenie dotyczące sklepu Biedronka przy ul. Traugutta 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Z przykrością stwierdzamy, że stan tej placówki odbiega od przyjętych w naszej sieci standardów – mówi Barbara Tokarz, menedżera ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska S.A.

Przyznaje, że niezwłocznie zlecone zostało dodatkowe sprzątanie wskazanego sklepu, a jego personel został pouczony, aby zwracał większą uwagę na kwestie czystości w sklepie.

– Odnosząc się do obecności osób bezdomnych przebywających przed sklepem, informujemy, że w przypadku zaobserwowania przejawów zachowań niezgodnych z prawem lub też mogących powodować dyskomfort klientów pracownicy ochrony reagują w zakresie dostępnych możliwości, tj. zwracają uwagę osobom przebywającym na zewnątrz lub proszą o interwencję stosowne instytucje (Policja, Straż Miejska) – tłumaczy Barbara Tokarz. – W przypadku blokowania wejścia do sklepu przez osoby nietrzeźwe będą one wzywać Straż Miejską w trybie natychmiastowym – dodaje.

Z obrotu sprawy zadowolony jest nasz Czytelnik.

– Mam nadzieję, że wreszcie będę mógł robić zakupy z przyjemnością, a nie obrzydzeniem. Cieszę się, że właściciele sklepu zareagowali – podsumowuje ostrowczanin.

3 komentarze

3 Comments

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this