Znajdź nas na

FAKTY

Przez 10 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości! Wpadł w ręce ostrowieckich policjantów!

45-letni ostrowczanin przez blisko 10 lat unikał wymiaru sprawiedliwości. 25 lutego wpadł w ręce ostrowieckich kryminalnych. Uchylający się od obowiązku płacenia alimentów mężczyzna, został tymczasowo aresztowany.

fot. Świętokrzyska Policja

Policjanci z ostrowieckiej komendy każdego dnia dbają o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu ostrowieckiego. Jednym z ich zadań jest również zatrzymywanie osób, które poszukiwane są przez wymiar sprawiedliwości. Tym razem w ręce funkcjonariuszy wpadł 45-letni ostrowczanin, który od ponad 10 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

– Do ostrowieckiej komendy każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. W dalszej kolejności przystępują do działań, które mają na celu ujawnienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymania – wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.

25 lutego  efektem tych działań było zatrzymanie kolejnego poszukiwanego. Mężczyzna wpadł w ręce ostrowieckich kryminalnych kilka minut przed godziną 9.00. 45-letni ostrowczanin poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości od ponad 10 lat. Został tymczasowo aresztowany na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak ustalili policjanci, poszukiwany był za uchylania się od obowiązku płacenia alimentów.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this