Znajdź nas na

FAKTY

Przypalona potrawa postawiła na nogi mieszkańców i służby ratunkowe! [FOTO, VIDEO]

Aż trzy samochody ratowniczo-gaśnicze w tym drabina, pogotowie ratunkowe, a także straż miejska brały udział we wczorajszych zdarzeniu, jakie miało miejsce przy ulicy Traugutta w Ostrowcu Św. Powód? Przypalona potrawa. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a cała akcja, choć początkowo wyglądała „groźnie”, zakończyła się pomyślnie.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Na groźną wyglądała wczorajsza akcja ostrowieckich strażaków, którzy po godzinie 19.00 przyjechali do zadymienia do jednego z bloków przy ulicy Traugutta. O potencjalnym niebezpieczeństwie służby ratunkowe powiadomili mieszkańcy bloku, gdy z jednego  z mieszkań zaczęły wydobywać się kłęby dymu.

Jak udało się nam ustalić sprawcą całego zamieszania była… przypalona pizza. 

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Mężczyzna w oddzielnym pokoju położył się spać, zapomniał jednak o pizzy, którą pozostawił w piekarniku – wyjaśnia Sebastian Klaus, oficer prasowy Komendy Powiatowej  Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.    

Do akcji zadysponowano  3 samochody ratowniczo-gaśnicze, w tym drabinę, pogotowie, a także straż miejską. Tym razem skończyło się na strachu i… przypalonej kolacji.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this