Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

„Siódme niebo” zaprasza na bezpłatne konsultacje z psychologiem i seksuologiem!

Nie wiesz jak poradzić sobie z problemami wychowawczymi z dziećmi? Nie wiesz z czego wynikają ich niepowodzenia szkolne? Masz problem z agresywnym zachowaniem córki lub syna? Już w najbliższą sobotę (9 lutego) od 9.00 do 12.00 Katarzyna Urbańska, psycholog i seksuolog podpowie Ci, co zrobić, aby naprawić te relacje. Konsultacje są bezpłatne.

naOSTRO.info

– Chcielibyśmy pomóc rodzicom w identyfikacji ich problemów. Podjęłyśmy się więc akcji, że w każdą lub co drugą sobotę – zobaczymy jak to będzie jeszcze wyglądało – będziemy organizować różnego rodzaju spotkania ze specjalistami, jak: psycholog, seksuolog, logopeda, czy tyflopedagog. Będą też konsultacje z terapii autyzmu – tak pomysł organizacji tego typu konsultacji, tłumaczy Dalida Feledyn z „Siódmego nieba”.

Jak podkreśla wszystkim pracownikom Gabinetu psychologiczno-pedagogicznego „Siódme Niebo” zależy nam na tym, aby pomóc rodzicom zaznajomić się z pewnymi problemami, przełamać pewne tematy tabu, poszukać rozwiązań, jak sobie z tymi problemami poradzić, wytłumaczyć co jest problemem wychowawczym, a co nim nie jest.

Jak przyznaje razem z koleżanką debiutują w tę sobotę, a już mają sygnały, że jest wielu chętnych rodziców, młodzieży, a także dzieci.

– Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów. Wystarczy pojawić się u nas w gabinecie, który mieści się na Osiedlu Stawki 45 w Spółdzielni Mieszkaniowej „Krzemionki”, w godzinach od 9.00 do 12.00. Mogą się do nas zgłosić rodzice, uczniowie, młodzież. Spróbujemy rozwiązać problem każdego, wskazać mu drogę, udzielić wsparcia, pokierować dalej – wylicza Dalida Feledyn.

Osoby, które poprowadzą konsultacje mają odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje. 9 lutego będzie można skonsultować się z psychologiem i seksuologiem – Katarzyną Urbańską w zakresie m.in.: rozwiązywania problemów wychowawczych z dziećmi i młodzieżą, diagnozowania możliwości psychofizycznych uczniów i ich niepowodzeń edukacyjnych, minimalizowania skutków zaburzeń rozwojowych, przeciwdziałania zachowaniom agresywnym, pomocy w sytuacjach kryzysowych w rodzinie i wielu innych problemach.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this