Znajdź nas na

FAKTY

St. sierżant Michał Karcz z Komisariatu Policji w Kunowie tuż przed służbą złapał złodzieja!

Starszy sierżant Michał Karcz z zespołu patrolowo-interwencyjnego kunowskiego komisariatu będąc tuż przed służbą zatrzymał mężczyznę, który usiłował dokonać kradzieży roweru przypiętego do stojaka na ul. Kościuszki w Kunowie. 34-letniemu mężczyźnie za ten czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wczoraj, 18 czerwca, st. sierż. Michał Karcz z zespołu patrolowo-interwencyjnego Komisariatu Policji w Kunowie rozpoczynał służbę o godzinie 6.00. Do pracy przyjechał jednak wcześniej i będąc już w budynku komisariatu, zauważył jak mężczyzna usiłuje przeciąć linkę zabezpieczającą rower stojący przy placu targowym. 34-latek, którego został przy rowerze początkowo tłumaczył, że to jego rower i że zapomniał zabrać ze sobą klucz do blokady zabezpieczającej. W trakcie rozmowy nie był w stanie podać nawet marki „swojego” roweru i wówczas przyznał się, że przyszedł z zamiarem kradzieży jednośladu. Na miejsce przybyli wkrótce funkcjonariusze powiadomieni przez policjanta, którzy zabezpieczyli rower a także zatrzymali niedoszłego złodzieja. Jak się później okazało, rower był zakupiony niedawno, i jego wartość wynosi około 600 złotych. 34-latek odpowie teraz za przestępstwo usiłowania kradzieży za co kodeks karny przewiduję karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Tragedia w Miłkowie! Nie żyją cztery osoby z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Frajda i sposób na życie! Dziś kolejne fazy rozgrywek w Bewitched Gaming Ostrowiec!

FAKTY

W Miłkowskiej Karczmie zamiast zapachu sosen wdychają smród wysypiska! ZUO „Janik” tłumaczy: Już pod koniec września mieszkańcy odczują różnicę!

FAKTY

Czy dzieci z Ukrainy zajęły miejsca w szkołach średnich uczniom z powiatu ostrowieckiego?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this