Znajdź nas na

FAKTY POLSKA

Świętokrzyskie: 38-latek usłyszał zarzut zabójstwa swojej matki!

Zarzut zabójstwa przedstawiono 38-letniemu mężczyźnie, podejrzewanemu o morderstwo swojej 63-letniej matki. Zwłoki kobiety znaleziono w jednym z mieszkań w Busku-Zdroju. Mężczyźnie grozi dożywocie.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach Daniel Prokopowicz poinformował w czwartek, że 38-letniemu mężczyźnie przedstawiono zarzut zabójstwa i skierowano wniosek o tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Śledczy czekają na decyzję sądu w tej sprawie.

Martwą 63-latkę odnaleziono w jej domu w Busku-Zdroju we wtorek, po zgłoszeniu córki, która przekazał, że nie może skontaktować się ze swoją matką. Kiedy policjanci przyjechali pod wskazany adres, w domu znaleźli zwłoki 63-latki. Na jej ciele widoczne były obrażenia, wskazujące, że do jej śmierci mógł się ktoś przyczynić. Śledczy na tę chwilę nie ujawniają szczegółów. Ciało kobiety zostało zabezpieczone do sekcji.

Do sprawy zatrzymano 38-letniego syna kobiety. Mężczyzna w trakcie interwencji służb przebywał poza domem. Został zatrzymany na terenie miasta, był pijany, miał 2,8 promila alkoholu w organizmie.

38-latkowi grozi dożywocie. (PAP)

Autor: Wiktor Dziarmaga

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this