Znajdź nas na

FAKTY

Świętokrzyskie: Po wypadku odblokowana DK 74 w Zawadzie! Trzy osoby ranne, w tym 13-latek!

Odblokowana została droga krajowa nr 74 w miejscowości Zawada (Świętokrzyskie). Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych – jeden z nich dachował. Trzy osoby zostały ranne, w tym 13-letni chłopiec.

Warszawa, 17.11.2017. Miejsce wypadku. Do tragicznego wypadku dosz³o w Warszawie, 17 bm. na skrzy¿owaniu ulic Szczêœliwickiej i pp³k. Soko³owskiego „Grzyma³y”. Zderzy³ siê samochód osobowy fiat seicento z autobusem linii 523. Dwie osoby z fiata zosta³y poszkodowane, jedna z nich, mimo reanimacji, zmar³a. (ls/doro) PAP/Leszek Szymañski

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Zawada w powiecie opatowskim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

– 74-letnia kobieta kierująca citroenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Peugeotowi, za kierownicą którego siedział 26-latek. Doszło do zderzenia pojazdów, a Citroen dachował. Do szpitala oprócz 74-latki, zostali zabrani pasażerowie citroena: 77-letni mężczyzna i 13-letni chłopiec – powiedziała PAP mł.asp. Katarzyna Czesna-Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie.

Na czas lądowania Lotniczego Pogotowia Ratunkowego droga była całkowicie zablokowana w obu kierunkach, później obowiązywał ruch wahadłowy. Jak poinformował PAP Mariusz Smerdzyński, dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA w Kielcach, w miejscu, gdzie doszło do wypadku nie ma już żadnych utrudnień. (PAP)

Autor: Janusz Majewski

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this