Znajdź nas na

FAKTY

Ta sprzeczka mogła skończyć się tragedią! Dramatyczne sceny na terenie jednego z ostrowieckich DPS-ów!

– Wczoraj (wtorek, 30 listopada) około 10.35 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na terenie jednego z Domów Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim doszło do sprzeczki pomiędzy dwoma mężczyznami, którzy odrabiali tam prace społeczne – relacjonuje Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Sprzeczka mogła skończyć się tragedią, „w ruch poszły” bowiem ostre narzędzia.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Ta sprzeczka mogła skończyć się tragedią. Mowa o sytuacji do której doszło na terenie jednego z domów pomocy społecznej w Ostrowcu Św.

–  Wczoraj (wtorek, 30 listopada) około 10.35 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na terenie jednego z Domów Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim  doszło do sprzeczki pomiędzy dwoma mężczyznami, którzy odrabiali tam prace społeczne – relacjonuje Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Na miejsce udały się służby ratunkowe, ponieważ mężczyźni byli ranni. 

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 47-latek najpierw przy pomocy ostrego narzędzia spowodował ranę dłoni 44-latkowi, a ten z kolei, używając ostrego narzędzia, zadał cios w brzuch –  47-latkowi.  Obaj mężczyźni przewiezieni zostali do szpitala, tam po udzieleniu pomocy medycznej 44-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnej celi –  podsumowuje Ewelina Wrzesień. 

Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this