Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Tak się spieszył, że… łupy zostawił w workach! Mikołajkową noc spędził w areszcie!

Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić 30-letniemu mężczyźnie, który usiłował włamać się do jednego z garaży w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zatrzymali go funkcjonariusze ostrowieckiego Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich. Mikołajkową noc spędził w policyjnym areszcie.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Do zdarzenia doszło w miniony piątek, 6 grudnia tuż przed godziną 11.00, kiedy dyżurny ostrowieckiej jednostki policji otrzymał informację, że nieznany sprawca próbuje włamać się do garażu znajdującego się na terenie nieczynnego skupu złomu w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Włamywacz widząc, iż został „nakryty”, zbiegł z miejsca zdarzenia, jednak  pozostawił z pośpiechu worki z przygotowanymi łupami. Ich wartość wyceniona została na kwotę 1500 złotych. Jeszcze tego samego dnia pracujący nad tą sprawą mundurowi z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich zatrzymali 30-letniego ostrowczanina. Mikołajkową noc mężczyzna spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem.

Za tego typu przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this