Znajdź nas na

FAKTY

Tragedia na przejeździe kolejowym w Ostrowcu Św.! Nie żyje mieszkaniec gminy Bodzechów!

Do tragedii doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na ulicy Kolejowej w Ostrowcu Św. Samochód osobowy zderzył się z pociągiem relacji Ostrowiec Świętokrzyski – Kielce. Nie żyje mieszkaniec gminy Bodzechów. Trwają czynności wyjaśniające.

Źródło: FP KPP w Ostrowcu Św.

– Informację otrzymaliśmy o 16.20. Jak wynika ze wstępnych ustaleń na niestrzeżonym, ale oznakowanym przejeździe kolejowym na ulicy Kolejowej w Ostrowcu Św. 41-letni mężczyzna kierujący pojazdem  marki Hyundai ,wjechał pod pociąg osobowy. Jego życia nie udało się uratować –  wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.

Jak na swoim profilu na FB poinformowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św. do zdarzenia natychmiast zadysponowano 3 zastępy, 10 ratowników. 

– Nasze działania polegały na ewakuacji  zakleszczonego, nieprzytomnego kierowcy i udzielaniu mu kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przybycia ZRM. Po przyjeździe ZRM lekarz pogotowia stwierdził zgon mężczyzny. Pojazd pozostał na torowisku, trwają działania Policji. Ruch kolejowy wstrzymany – czytamy na profilu KPP PSP w Ostrowcu Św.

Źródło: KP PSP w Ostrowcu Św.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this