Znajdź nas na

FAKTY

Trzech poszukiwanych w rękach ostrowieckich mundurowych!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 3 osoby poszukiwane. Najdłużej, bo aż dwa lata w więziennej celi spędzi 36-latek. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wkrótce cała trójka trafi do zakładu penitencjarnego, gdzie odbędą zasądzone kary.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zajmujący się poszukiwaniem osób ściganych i zaginionych. W ubiegłym tygodniu w ręce mundurowych wpadło trzech poszukiwanych mężczyzn. 

Jako pierwszy wpadł 36-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Za kradzież z włamaniem w więziennej celi spędzi najbliższe 2 lata. Następnie kryminalni zatrzymali 34-latka. Ostrowczanin poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Pszczynie. Dłużnik alimentacyjny za kratkami spędzi 5 miesięcy.  Z kolei trzecim z zatrzymanych mężczyzn był 26-letni ostrowczanin, który za wykroczenie w więziennej celi spędzi… 12 dni.

fot. Świętokrzyska Policja

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this