Znajdź nas na

FAKTY

„Trzeźwy Poranek” nie dla wszystkich kierowców okazał się trzeźwy!

Wystarczyła godzina, aby mundurowi z ostrowieckiej drogówki zatrzymali dziś (poniedziałek, 4 października) dwóch kierowców, którzy z uwagi na swój stan nie powinni wsiadać za kierownicę. Każdy z nich stracił już swoje prawo jazdy, o dalszych konsekwencjach zadecyduje sąd.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Dzisiejszy poranek (poniedziałek, 4 października) nie dla wszystkich kierowców naszego powiatu był „trzeźwy”. Pierwszy kierowca „wpadł” w ręce ostrowieckich policjantów kilka minut przed godziną 06.00 na ulicy Krzemiennej. 44-letni ostrowczanin podróżował pojazdem marki Audi mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił już swoje prawo jazdy. Kilka minut później na ul. Leona Chrzanowskiego mundurowi do kontroli drogowej zatrzymali kierowcę Toyoty. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 35-latek wsiadł za „kółko” japońskiego samochodu mając ponad pół promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec stracił już prawo jazdy. 

Alkomat znajdujący się w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.
fot. Łukasz Grudniewski.naOSTRO.info

Ostrowieccy mundurowi po  raz kolejny apelują do kierowców o to, by wsiadali za kierownicę trzeźwi. W Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim znajduje się alkomat, którym można przebadać się przed wyruszeniem w podróż. Jazda na „podwójnym gazie” grozi spowodowaniem wypadku ze skutkiem śmiertelnym. To niebezpieczeństwo nie tylko dla pasażerów, ale także przypadkowych, niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this