Znajdź nas na

FAKTY

Ukradł 32 tysiące zł! Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności!

Do 5 lat pozbawienia wolności może grozić mężczyźnie podejrzanemu o kradzież 32 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia. Nieznany wówczas sprawca, wykorzystał chwilową nieuwagę pokrzywdzonego i z wnętrza autolawety dokonał kradzieży pieniędzy. Policjanci odzyskali skradzioną gotówkę, „namierzyli” też złodzieja.

fot. Łukasz Grudniewski.naOSTRO.info

– Pod koniec sierpnia bieżącego roku do policjantów z ostrowieckiej komendy wpłynęło zawiadomienie dotyczące kradzieży. Jak wynikało z relacji zgłaszającego, łupem sprawcy padły wtedy pieniądze w kwocie 32 200 złotych – wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.

Nieznany sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę pokrzywdzonego i z wnętrza autolawety zaparkowanej na jednej z ulic w Ostrowcu Świętokrzyskim ukradł 32 tysiące złotych.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich, których skrupulatna praca doprowadziła do 37-latka z gminy Kunów. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży, do której się przyznał. Policjanci odzyskali całość skradzionej gotówki.

Za popełnione przestępstwo 37-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Ćmielów: Zamówił pizzę i za nią nie zapłacił, potem okradł sklep spożywczo-przemysłowy! Został aresztowany na 3 miesiące!

FAKTY

Koronawirus: 1136 nowych przypadków zakażenia w Polsce, 36 z nich na terenie województwa świętokrzyskiego!

FAKTY

Przemysław Długosz: Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt to zamach na polskie rolnictwo! Akcja ulotkowo-informacyjna na targowisku miejskim!

FAKTY

Konsultant ds. medycyny rodzinnej: problem z kierowaniem osób z kwarantanny na testy!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this