Znajdź nas na

FAKTY

Uszkodzili autobus! Poszukuje ich Policja! Za zgodą prokuratora publikujemy ich wizerunek!

Za zgodą prokuratora kieleccy Policjanci do mediów rozesłali wizerunek sprawców zdarzenia, do jakiego doszło 8 czerwca bieżącego roku, około godziny 17.00 przy Alei IX Wieków Kielc. Nieznani sprawcy rzucili wówczas butelką w przejeżdżający autobus. Spowodowali tym samym jego uszkodzenie. Mundurowi apelują o pomoc w rozpoznaniu sprawców.

fot Świętokrzyska Policja

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji III w Kielcach pod nadzorem prokuratora czynności w sprawie uszkodzenia autobusu. Do zdarzenia doszło w dniu 8 czerwca 2020 roku, około godziny 17.00 przy Alei IX Wieków Kielc. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, nieznani sprawcy, poprzez rzucenie butelką, spowodowali uszkodzenie pojazdu.

fot Świętokrzyska Policja

Za zgodą prokuratora do mediów rozesłany został wizerunek sprawców tego zdarzenia. Każdy, kto rozpoznaje osoby przedstawione na zdjęciach lub posiada informacje mogące przyczynić się do ustalenia danych i zatrzymania sprawców prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji III w Kielcach osobiście, przy ul. Paderewskiego 13, lub telefonicznie pon numerami 47-802-3220, 47-802-3230 bądź numerem alarmowym 112.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this