Znajdź nas na

FAKTY

Uszkodzili autobus! Poszukuje ich Policja! Za zgodą prokuratora publikujemy ich wizerunek!

Za zgodą prokuratora kieleccy Policjanci do mediów rozesłali wizerunek sprawców zdarzenia, do jakiego doszło 8 czerwca bieżącego roku, około godziny 17.00 przy Alei IX Wieków Kielc. Nieznani sprawcy rzucili wówczas butelką w przejeżdżający autobus. Spowodowali tym samym jego uszkodzenie. Mundurowi apelują o pomoc w rozpoznaniu sprawców.

fot Świętokrzyska Policja

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji III w Kielcach pod nadzorem prokuratora czynności w sprawie uszkodzenia autobusu. Do zdarzenia doszło w dniu 8 czerwca 2020 roku, około godziny 17.00 przy Alei IX Wieków Kielc. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, nieznani sprawcy, poprzez rzucenie butelką, spowodowali uszkodzenie pojazdu.

fot Świętokrzyska Policja

Za zgodą prokuratora do mediów rozesłany został wizerunek sprawców tego zdarzenia. Każdy, kto rozpoznaje osoby przedstawione na zdjęciach lub posiada informacje mogące przyczynić się do ustalenia danych i zatrzymania sprawców prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji III w Kielcach osobiście, przy ul. Paderewskiego 13, lub telefonicznie pon numerami 47-802-3220, 47-802-3230 bądź numerem alarmowym 112.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Ćmielów: Zamówił pizzę i za nią nie zapłacił, potem okradł sklep spożywczo-przemysłowy! Został aresztowany na 3 miesiące!

FAKTY

Koronawirus: 1136 nowych przypadków zakażenia w Polsce, 36 z nich na terenie województwa świętokrzyskiego!

FAKTY

Przemysław Długosz: Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt to zamach na polskie rolnictwo! Akcja ulotkowo-informacyjna na targowisku miejskim!

FAKTY

Konsultant ds. medycyny rodzinnej: problem z kierowaniem osób z kwarantanny na testy!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this