Znajdź nas na

FAKTY

Uwaga na zmiany w organizacji ruchu przy ostrowieckich cmentarzach!

Od dziś (piątek, 30 października) do 1 listopada roku policjanci z ostrowieckiej komendy będą dbali o zapewnienie płynności i bezpieczeństwa w ruchu drogowym w rejonie cmentarzy. Policjanci w ramach działań będą współpracować z ostrowiecką Strażą Miejską. W rejonie cmentarzy obowiązywać będą zakazy zatrzymywania się.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W związku z dużym natężeniem ruchu w okresie Dnia Wszystkich Świętych policjanci z ostrowieckiej drogówki będą stale monitorować płynność ruchu pojazdów. W zależności od potrzeb będą ręcznie regulować ruchem w celu jego usprawnienia. Głównym celem mundurowych będzie zapewnienie wszystkim uczestnikom ruchu drogowego bezpieczeństwa podczas podróży oraz sprawnego poruszania się pojazdami w rejonie cmentarzy. W pobliżu nekropolii zostaną wprowadzone ograniczenia w zatrzymywaniu się i parkowaniu pojazdów. Policjanci w ramach działań będą współpracować z ostrowiecką Strażą Miejską.

W rejonie cmentarza przy ulicy Ostrowieckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim wprowadzono zakaz zatrzymywania się. Takie same zakazy będą także obowiązywały przy ul. Długiej i Granicznej.

Mundurowi apelują do mieszkańców powiatu o stosowanie się do zmiany organizacji ruchu drogowego w rejonie cmentarza oraz o rozwagę podczas prowadzenia pojazdów.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this