Znajdź nas na

FAKTY

W BMW po narkotykach i z narkotykami!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW, którym kierował 24-letni mężczyzna. W trakcie interwencji wyszło na jaw, że młody mieszkaniec gminy Waśniów posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, prowadził pojazd pod wpływem narkotyków, a ponadto posiadał je przy sobie.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W miniony poniedziałek (31 lipca) Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW, którym kierował 24-letni mężczyzna. W trakcie interwencji stróże prawa ustalili, że mężczyzna nie powinien wsiadać za kierownicę, ponieważ posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Dodatkowo policjanci podejrzewając, że mężczyzna prowadził samochód będąc pod wpływem narkotyków przeprowadzili test, który dał wyniki pozytywny. Jego krew policjanci zabezpieczyli do dalszych badań laboratoryjnych. Na koniec w trakcie czynności policjanci ujawnili u młodego mężczyzny substancję zabronioną wstępnie zidentyfikowaną jako marihuana o wadze ponad 5 gram.

Mężczyzna  za swoje zachowanie będzie  tłumaczył się przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności, jazda pod wpływem narkotyków podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 natomiast za niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this