Znajdź nas na

FAKTY

W Ostrowcu Św. zatrzymano mężczyznę podejrzanego o przestępstwo na tle seksualnym!

Wczoraj (14 kwietnia) tuż po godzinie 14.00 na fanpage-u Child Guard Unit Poland pojawił się film z obywatelskiego ujęcia 57-letniego mężczyzny, który za pomocą swojego konta na Fb, najprawdopodobniej umawiał się z osobami nieletnimi. Film ma już 186 tysięcy wyświetleń, a także ponad 4 tysiące komentarzy. – Mężczyzna ten został przekazany w ręce policji, został zatrzymany, trwają czynności, które mają na celu ustalenie okoliczności, czy doszło do popełnienia przestępstwa na tle seksualny – wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Wczoraj (14 kwietnia) około godziny 15.00 otrzymaliśmy informację, że na terenie naszego miasta doszło do ujęcia obywatelskiego 57-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego – wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. 

Mężczyzna został przekazany w ręce policji, został  zatrzymany,a aktualnie  trwają czynności, które mają na celu ustalenie okoliczności, czy doszło do popełnienia przestępstwa na tle seksualny. 

–  Obecnie za wcześnie, aby mówić o szczegółach – wyjaśnia Ewelina Wrzesień.

Zawiadomienie musi zostać zweryfikowane, podobnie, jak materiał od internautów, którzy dokonali zatrzymania. 

Child Guard Unit Poland to jak czytamy na ich profilu na FB: „organizacja łącząca osoby dobrego serca, których nadrzędnym celem jest zwalczanie procederu pedofilii w szeroko rozumianym tego słowa znaczeniu. Nasze działania polegają na zapobieganiu, informowaniu i pomaganiu najmłodszym.”

Do tematu powrócimy.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this