Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

W Zespole Szkół Specjalnych przy Iłżeckiej 33 rodzinnie świętowali na trawie!

Malowanie twarzy, włosów, paznokci, robienie biżuterii z koralików, bańki mydlane, karaoke, trampoliny, szczudła, a także mnóstwo innych atrakcji czekało na bawiących się na Pikniku Rodzinnym, jaki zorganizowany został dla podopiecznych Zespołu Szkół Specjalnych przy ulicy Iłżeckiej 33 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Impreza nie odbyłaby się, gdyby nie uprzejmość Jolanty Sienniak, dyrektora ŚDS „Przystań”, która świętującym tę rodzinną uroczystość udostępniła teren, znajdujący się przed budynkiem szkoły.

fot. Zespół Szkół Specjalnych przy ul. Iłżeckiej 33 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Hasłem tegorocznego pikniku było „Rodzinne Świętowanie na trawie”. Wydarzenie, którego pomysłodawczynią była Justyna Buczałowska, nauczycielka Zespołu Szkół Specjalnych, odbyło się 15 czerwca. Największą niespodzianką, przygotowaną tego dnia dla rodziców była możliwość zrobienia sobie bezpłatnych badań „Test na HCV- prosty krok do zdrowia” i dokonać pomiaru cukru, Była też wizyta ostrowieckiej Straży Pożarnej, a także zaprzyjaźnionych z placówką klaunów z Fundacji Dr Clown, która szczególnie ucieszyła najmłodszych uczestników pikniku.

fot. Zespół Szkół Specjalnych przy ul. Iłżeckiej 33 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Piknik Rodzinny to właściwie trzy imprezy w jednej. Zgromadzeni tego dnia na placu przed szkołą wychowankowie placówki, jak i ich najbliżsi świętowali Dzień Mamy, Dzień Taty, oraz Dzień Dziecka. A jak zabawa, to i musiały być atrakcje, a tych na wydarzeniach organizowanych przez Zespół Szkół Specjalnych przy ulicy Iłżeckiej 33 nie brakuje. I tak można było pomalować twarz, paznokcie, włosy; zrobić sobie tatuaż; wykonać unikatową biżuterię z koralików; porywalizować w robieniu największych baniek mydlanych, zagrać w rodzinne gry planszowe; pośpiewać karaoke; zrobić zwierzęta z balonów; poskakać na trampolinach; pochodzić na szczudłach; postrzelać z procy do celu, a do tego przewidziany był konkurs owocowy; kącik plastyczny; malowanie kredą i występ artystyczny uczniów Muzykoterapii ZSS.

fot. Zespół Szkół Specjalnych przy ul. Iłżeckiej 33 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Mimo upalnego dnia i żaru lejącego się z nieba wszyscy bardzo chętnie uczestniczyli w przygotowanych przyjemnościach. Słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców i pracowników ZSS, zimne napoje, owoce, możliwość odpoczynku na leżaku lub na kocyku na trawie, w cieniu drzew, a także wszystkie rozrywki zapewniły dobry humor i niezwykle udany dzień rodzinnego świętowania dzieciom i rodzicom.

Magdalena Wykrota-Skóra, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych, a także koordynatorzy: Małgorzata Chojnacka, Urszula Sasak i Ewa Ciastek dziękują wszystkim pracownikom ZSS biorącym udział w przygotowaniach do Pikniku Rodzinnego „Rodzinne Świętowanie na Trawie” .

fot. Zespół Szkół Specjalnych przy ul. Iłżeckiej 33 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this