Znajdź nas na

REKLAMA

WeNet z nową kampanią digitalową dla MŚP

23 sierpnia 2023 r. rozpoczęła się nowa odsłona ogólnopolskiej digitalowej kampanii wizerunkowej marki WeNet. W kampanii, której główne działania odbędą się online, ponownie zobaczymy Roberta Korzeniowskiego – czterokrotnego mistrza olimpijskiego w chodzie sportowym, który jest ambasadorem marki WeNet. Szeroko zakrojone działania promocyjne odbędą się m.in. w największych ogólnopolskich portalach internetowych i w mediach społecznościowych.

Grafika: WeNet

WeNet przekaz swojej kampanii ponownie adresuje do małych i średnich przedsiębiorców, edukując ich, jak w łatwy i efektywny sposób przenieść swój biznes do sieci oraz rozwijać swoje firmy na podstawie nowoczesnych technologii. W procesie cyfrowej transformacji kluczową rolę odgrywają doradcy internetowi WeNet, których zadaniem jest profesjonalne doradztwo oraz dobór najlepszych dla danej branży narzędzi i aktywności w internecie. Dzięki ich wiedzy i kompetencjom przedsiębiorcy mogą osiągać lepsze wyniki sprzedażowe i budować rozpoznawalność swojego biznesu poprzez wzmocnienie widoczności w sieci i efektywne pozycjonowanie.

„Jako lider transformacji technologicznej edukujemy i uświadamiamy przedsiębiorców, jak ważna jest aktywność biznesowa w internecie. Nasi doradcy internetowi od lat pomagają przedsiębiorcom prowadzić działania promocyjne w internecie, wdrażając najlepsze narzędzia marketingowe po to, aby klienci osiągnęli wzrost widoczności w skali lokalnej lub ogólnopolskiej. Naszym celem jest zbudowanie świadomości marki jako partnera, który rozumie potrzeby małych i średnich firm, szczególnie w czasie dynamicznych zmian w dobie rewolucji technologicznej”- mówi Marcin Durzyński, wiceprezes zarządu WeNet. 

Kampania została oparta na historiach sukcesów bohaterów, którymi są: właścicielka cukierni oraz Robert Korzeniowski – wielokrotny mistrz olimpijski, sportowiec, ale także przedsiębiorca, któremu WeNet pomógł skutecznie przenieść i rozwinąć jego biznes w sieci.

„Celem naszej kampanii jest poinformowanie odbiorców o głównych korzyściach oferty WeNet dla firm z sektora MŚP i możliwościach rozwoju biznesu w internecie. Chcemy wspierać naszych klientów na każdym etapie rozwoju, stąd podkreślamy unikatową rolę doradcy internetowego. Aż 91 proc. naszych klientów zdecydowanie wysoko ocenia obsługę naszych doradców i ich wsparcie w rozwoju biznesu w Internecie” – podkreśla Katarzyna Jezierska, członek zarządu, dyrektor ds. marketingu WeNet.

Ponad 1 tys. doradców internetowych firmy WeNet pomaga przedsiębiorcom wdrożyć narzędzia marketingowe, oferuje tworzenie stron www, działania SEO, lokalny marketing internetowy czy e-commerce, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą skoncentrować się na zasadniczej części swojego biznesu. Firma proponuje dogodny abonamentowy model rozliczeń.

Kampania promocyjna potrwa od 23 sierpnia 2023 r. do końca października br. Wszystkie działania odbędą się w internecie i obejmą formaty search, display, content i mailingi. Komunikacja będzie prowadzona w ogólnopolskich portalach internetowych oraz mediach społecznościowych, w tym w Google oraz w serwisie YouTube i Facebook.

Za stworzenie koncepcji kreatywnej odpowiada Change, zaś za dodatkowe wsparcie kreatywne w online oraz planowanie i zakup mediów agencja Sales & More.

O WeNet

WeNet to firma działająca w obszarze szeroko pojętego doradztwa internetowego. Ponad 1 tys. ekspertów w całym kraju oferuje skuteczne rozwiązania dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców z sektora MŚP. Firma ma w pakiecie wszystkie usługi internetowe, takie jak tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie dopasowanych kampanii reklamowych i działań marketingu lokalnego online, tworzenie e-sklepu oraz hosting stron internetowych. Z usług WeNet korzysta już 50 tys. małych i średnich firm. Obecnie działa w całej Polsce i ma biura w 19 lokalizacjach.

KONTAKT:

Tomasz Jaros

menedżer komunikacji WeNet 

tel. +48 782 180 917

e-mail: tjaros@wenet.pl

Źródło informacji:WeNet

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this