Znajdź nas na

FAKTY

Wieczór wyborczy tylko z naOSTRO.info!

15 października o godzinie 21.00 zaprezentujemy sondażowe wyniki procentowego poparcia partii politycznych, podziału mandatów w naszym okręgu, jak i ogólnopolskie sondażowe wyniki wyborów. Wieczór wyborczy będzie można śledzić na naszym portalu, a także w naszych mediach społecznościowych (FB). Będąc w elitarnym gronie około 100 najpopularniejszych lokalnych portali informacyjnych w Polsce. – Nasza „Lokalna Sieć Wyborcza” będzie mogła na równi konkurować z największymi mediami w Polsce – mówi Łukasz Pawłowski, Prezes Ogólnopolskiej Grupy Badawczej, z którą podjęliśmy współpracę.

Grafika: naOSTRO.info

Wieczór wyborczy 15 października warto spędzić z portalem informacyjnym www.naOSTRO.info. Wszystko za sprawą współpracy na wyłączność, jaką podjęliśmy z Ogólnopolską Grupą Badawczą Pro., tym samym znaleźliśmy się w elitarnym gronie 100 lokalnych portali informacyjnych w Polsce.

Ogólnopolska Grupa Badawcza nie tylko przeprowadzi 41 badań exit poll (we wszystkich okręgach wyborczych), ale także zorganizuje w studiu telewizyjnym własny wieczór wyborczy. Relacja dostępna będzie na naszym portalu www.naOSTRO.info, w mediach społecznościowych (FB) oraz na stronie OGB i stanpolityki.pl

Wynik wyborów parlamentarnych 2019
Źródło: Ogólnopolska Grupa Badawcza

– Jestem przekonany, że wyników exit poll OGB Pro oraz naszego wieczoru wyborczego nie będzie się dało nie zauważyć w niedzielę wyborczą oraz następnego dnia, podczas którego relacja będzie trwać nadal. Zamierzamy nie tylko podać dokładny podział mandatów w każdym okręgu, ale także zapytać Polaków, co skłoniło ich do głosowania na daną partię, jakie tematy były dla nich kluczowe i jak oceniają ostatnie 8 lat. Dodatkowo pierwszy raz w historii prezentowane będą wyniki wyborów do Senatu i zwycięzcy w poszczególnych okręgach. To będzie zupełnie inny wieczór wyborczy, jakiego jeszcze nie było w ciągu ostatnich 30 lat – mówi Łukasz Pawłowski, prezes Ogólnopolskiej Grupy Badawczej. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this