Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Włamania, wypadki, kradzieże! Mijająca doba oczami świętokrzyskich mundurowych!

Kradzież z włamaniem w Ostrowcu Świętokrzyskim, oszustwo w Skarżysku-Kamiennej, kradzież w gmine Strawczyn, a także wypadek drogowy w Sobótce. Jak wyglądała ostatnia doba pracy świętokrzyskich policjantów?

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Do wypadku drogowego doszło w miejscowości Wola Kopcowa  powiat Kielecki. 25-latek kierujący samochodem marki Fiat Panda, jadąc w kierunku  Leszczyny na łuku drogi, najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad autem i zjechał na lewe pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierujący oraz 34-letnia pasażerka z obrażeniami ciała przewiezieni zostali do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. 

Wandal w Połańcu!

Pracownik Urzędu Miasta i Gminy w Połańcu zgłosił miejscowym funkcjonariuszom, że pod koniec września nieznany sprawca dokonał uszkodzenia wiaty przystankowej. Zniszczeniu uległa jedna szyba i trzy płyty pleksi.  Straty oszacowano na kwotę 700 złotych.

 Ukradł 6 000 zł!

W gminie Strawczyn nieznany  sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę pracownika jednego ze sklepów motoryzacyjnych, dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie ponad  6000 złotych.  

Amator lamp oświetleniowych  w Ostrowcu Św.! 

Nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia gospodarczego na terenie jednej z firm, skąd dokonał kradzieży dwóch foteli, ośmiu silników elektrycznych o mocy 1,1 kw , a także czterech lamp oświetleniowych znajdujący się na słupach na terenie posesji. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 10 000 złotych.

Ukradł rower! 

Nieznany sprawca z terenu otwartej posesji w gminie Daleszyce, dokonał kradzieży roweru, koloru białego. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 700 złotych.  

Zamówiła  telefon, otrzymała pustą przesyłkę! 

50-latka ze Skarżyska-Kamiennej za pośrednictwem jednego z portali ogłoszeniowych zakupiła telefon komórkowy za kwotę blisko 800 złotych. Kobieta zapłaciła kurierowi i odebrała paczkę, jednakże w środku nie było zakupionego przedmiotu.  

Wypadek w Sobótce!

W Sobótce na skrzyżowaniu dróg gminnych, 54-latek kierujący samochodem marki Renault Master, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, 45-letniemu  kierującemu samochodem marki Volvo, doprowadzając do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia kierujący Volvo z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Obydwaj mężczyźni byli trzeźwi. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this