Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

11 nowych przypadków zakażenia, jedna ofiara śmiertelna i 22 ozdrowienia! Tak wyglądała dziś sytuacja na terenie województwa świętokrzyskiego!

O jedenastu nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformowała dziś (10 czerwca), opierając się na raportach Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach, Ewa Łukomska, rzecznik prasowy Wojewody Świętokrzyskiego. Zmarł 25. mieszkaniec województwa świętokrzyskiego – 81-letni mężczyzna z powiatu ostrowieckiego.

Grafika: naOSTRO.info

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach, w województwie świętokrzyskim odnotowano dziś (10 czerwca) 11 przypadków zakażenia koronawirusem.

To: młoda kobieta  – powiat kielecki, młoda kobieta – powiat ostrowiecki, mężczyzna w sile wieku – powiat ostrowiecki, kobieta w sile wieku – powiat skarżyski, kobieta w sile wieku – powiat ostrowiecki, kobieta w sile wieku – powiat ostrowiecki, starsza kobieta – powiat skarżyski, mężczyzna w sile wieku – powiat starachowicki, mężczyzna w sile wieku – powiat skarżyski, młoda kobieta – powiat starachowicki, mężczyzna w sile wieku – powiat starachowicki.

W sumie odnotowano dziś 22 ozdrowienia – 11 w powiecie ostrowieckim, 1 w staszowskim, 2 we włoszczowskim, 1 w buskim, 1 w kieleckim, 1 w koneckim, 3 w starachowickim, 2 w skarżyskim.

Zmarł 25. mieszkaniec województwa świętokrzyskiego zakażony koronawirusem – to 81-letni mężczyzna z powiatu ostrowieckiego.

Obecnie: 74 osoby są hospitalizowane, 2 289 osób jest poddanych kwarantannie, a 7 osób znajduje się pod nadzorem epidemiologicznym.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś w sumie o 23 ofiarach śmiertelnych koronawirusa.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce przekroczyła 27 tysięcy, to 27 942 osoby. Zmarły 1 206 osób.

Od jutra (11 czerwca) zmienia się formuła raportowania danych. Informacje o hospitalizacjach i liczbie testów będą przekazywane każdego dnia o godz. 10.00, dane o zakażeniach i zgonach raportowane będa raz dziennie o godz. 10.30.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this