Znajdź nas na

Subscribe

SPORT

17-letni Radek Gatkowski wygrywa zawody w Czechach!

O utalentowanym, młodym drifterze z Ostrowca Świętokrzyskiego pisaliśmy nie raz. Radek Gatkowski nie zawiódł swoich kibiców. Tym razem dobre wiadomości przyszły zza naszej południowej granicy, a łatwo nie było, w drodze po zwycięstwo zdarzyła się awaria. Utalentowany sportowiec nie poddał się i zajął I miejsce w Driftingowych Mistrzostwach Polski runda 4. To był jego pierwszy start w zawodach poza granicami Polski.

Radek Gatkowski drifter
Źródło: FB Radek Gatkowski

– Jestem bardzo zadowolony z 1 miejsca w Driftingowych Mistrzostwach Polski runda 4 na torze zagranicznym w Czechach – Autodrom Sosnová. Po pierwszym treningu miałem dość poważna awarię – pękł mi kolektor wydechowy, szybka reakcja i pomoc mechaników z innych teamów doprowadziła do szybkiej naprawy mojego auta – wspomina Radek Gatkowski.

Na szczęście kolektor wyciągnięto, zespawano i przykręcono, co umożliwiło młodemu ostrowczaninowi dalsze uczestnictwo w zawodach. Na naprawę miał bardzo mało czasu. Było ciężko, ale skończyło się dobrze.

Źródło: FB Radek Gatkowski

– W kwalifikacjach zająłem 1 miejsce. W niedzielnych (dzisiejszych) zawodach również zająłem 1 miejsce!! Dziękuję za pomoc w naprawie mojego samochodu: Kasi Zdyb, Maciejowi „Mojrzeszowi” Bubel, Rafałowi Podbielskiemu oraz STW RC drift team mówi szczęśliwy Radek Gatkowski.

Kolejna runda już 17-18. sierpnia 2019 na torze Autodrom Pomorze!

Trzymamy kciuki, a tymczasem jak to się stało, że Radek został drifterem przeczytacie tutaj:

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this