Znajdź nas na

FAKTY

28-latek z powiatu ostrowieckiego przyjechał nad zalew łowić ryby, grozi mu do trzech lat więzienia!

28-letni mieszkaniec powiatu ostrowieckiego przyjechał łowić ryby nad jeden ze zbiorników wodnych w gminie Baćkowice (Świętokrzyskie). Miał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, grozi mu do trzech lat więzienia.

Źródło: Adobe Stock

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego komendy w Opatowie w piątkową noc skontrolowali mężczyznę przebywającego w rejonie jednego ze zbiorników wodnych na terenie gminy Baćkowice. Mieszkaniec powiatu ostrowieckiego w rozmowie z funkcjonariuszami twierdził, że przyjechał na nocne łowienie.

„To wyjaśnienie nie uśpiło czujności policjantów chociażby dlatego, że w pobliskim zbiorniku obowiązuje zakaz połowu ryb. Na dodatek przy 28-latku funkcjonariusze znaleźli 5 gramów suszu, który zidentyfikowany został jako marihuana oraz 15 gramów białej substancji, która okazała się amfetaminą. Mężczyzna został zatrzymany, a narkotyki zabezpieczone” – poinformowała w niedzielę PAP mł. asp. Katarzyna Czesna-Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie.

28-latek usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Opatowie zastosował wobec mieszkańca powiatu ostrowieckiego środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego oraz dozoru policji. (PAP)

maj/ aszw/

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this