Znajdź nas na

FAKTY

Za zniszczenie baneru reklamowego młodemu ostrowczaninowi grozi do 5 lat za kratkami!

Nie wiadomo co kierowało 21-letnim ostrowczaninem i jego 16-letnią koleżanką, że zniszczyli baner reklamowy. Do zdarzenia doszło w pierwszej połowie czerwca. Wartości strat pokrzywdzony wycenił na kwotę ponad 600 złotych. Młody ostrowczanin usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast o losie jego 16-letniej wspólniczki zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Do zdarzenia doszło w pierwszej połowie czerwca tego roku przy Rondzie Republiki Ostrowieckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Stróże prawa szybko ustalili podejrzanego o ten czyn oraz jego o kilka lat młodszą wspólniczkę. W toku wykonywanych czynności funkcjonariusze namierzyli wandali na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Oboje zostali dowiezieni do ostrowieckiej komendy, gdzie wykonane zostały czynności procesowe. 21-latek usłyszał zarzuty zniszczenia mienia, do których się przyznał. Pokrzywdzony wartość strat wycenił na kwotę ponad 600 złotych. Teraz 21-latkowi za tego rodzaju przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast o losie 16-latki zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone, że 21-latek odpowie jeszcze za wybicie szyb w wiacie przystankowej wspólnie z innym nieletnim.  

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this