Znajdź nas na

KULTURA

29. plebiscyt publiczności „O Dziką Różę”!

Zachęcamy do uczestnictwa w 29. Plebiscycie Publiczności „O Dziką Różę”, czyli bezpłatnym przeglądzie premier sezonu teatralnego 2020/2021! Plebiscyt prowadzi Teatr im. S. Żeromskiego w Kielcach. Z powodu pandemii, 29. edycja nie mogła odbyć się w pierwotnym terminie, dlatego tym razem zmieniony został regulamin plebiscytu. Niezmiennie jednak widzowie mogą wybierać najlepszą aktorkę, aktora i spektakl minionego sezonu. Pierwsze plebiscytowe pokazy – już w ten weekend.

fot. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Spektakle prezentowane w ramach 29. Plebiscytu Publiczności „O Dziką Różę”:

  •  29.05, godz. 19.00 – “Loretta” George’a F. Walkera, reż. Michał Kotański
  • 04.06, godz. 19.00 – “Expiria” koncepcja i choreografia Agnieszka Kryst; koprodukcja z Nowym Teatrem w Warszawie oraz Art Stations Foundation z Poznania
  •  10.06, godz. 19.00 – “Klątwa rodziny Kennedych” Jolanty Janiczak, reż. Wiktor Rubin
  • 23.06, godz. 19.00 – “Dance Mom” koncepcja i choreografia Wojciech Grudziński, koprodukcja z Nowym Teatrem w Warszawie oraz Komuną Warszawa; partnerem produkcji jest Teatr Studio w Warszawie
  • Koncert finałowy 27 czerwca 2021 r. Wystąpi Ralph Kaminski

Bilety na spektakle

Bilety na poszczególne spektakle rezerwować można w dniu ich prezentacji od godz. 12 tylko telefonicznie pod numerami: 41 344 75 00 oraz 512 945 191. Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie dwa bilety. Pierwsza dzwoniąca osoba otrzyma dwuosobowe zaproszenie na koncert finałowy.

Zasady głosowania

Głosować można na kuponach dostępnych w Teatrze w dniu prezentacji spektaklu (urna na głosy ustawiona będzie w foyer od godz. 18 do pół godziny po zakończeniu spektaklu). Uwaga! Kupony nie będą dostępne w gazetach ani redakcjach kieleckich mediów. Oddawać głos można również za pomocą wiadomości e-mail na adres: dzikaroza2020@teatrzeromskiego.pl, zatytułowanej: 29. Plebiscyt Publiczności „O Dziką Różę”. W treści wiadomości należy wpisać nazwiska najlepszej aktorki i aktora oraz tytuł najlepszego spektaklu.

Wyniki dwóch głosowań (za sezon 2020/2021) poznamy 27 czerwca podczas gali finałowej wieńczącej sezon 2020/2021. Wtedy też odbędzie się zapowiadany wcześniej koncert Ralpha Kaminskiego. Koncert poprowadzi Krzysztof Łobodziński.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this