Znajdź nas na

FAKTY

421 zakażonych koronawirusem w ciągu ostatniej doby! Województwo świętokrzyskie – 17 nowych zakażeń!

23,3 tys wykonanych testów i 421 osoby z pozytywnym wynikiem zakażenia koronawirusem, 11 osób zmarło. W sumie od początku pandemii koronawirusem zakaziło się 71947 osób, a 2147 zmarło. Tak w liczbach przedstawia się epidemia koronawirusa w Polsce. W województwie świętokrzyskim w ciągu ostatniej doby odnotowano 17 przypadków zakażenia się koronawirusem.

Zdjęcie ilustracyjne

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach, w województwie świętokrzyskim odnotowano 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

To: kobieta, lat 30 z powiatu kieleckiego, kobieta, lat 54 z powiatu kieleckiego, kobieta, lat 80 z powiatu kieleckiego, mężczyzna, lat 57 z miasta Kielce, kobieta, lat 23 z miasta Kielce, mężczyzna, lat 52 z powiatu kieleckiego, kobieta, lat 22 z powiatu kieleckiego, mężczyzna, lat 60 z powiatu jędrzejowskiego, mężczyzna, lat 84 z powiatu buskiego, kobieta, lat 89 z powiatu skarżyskiego, kobieta, lat 48 z powiatu skarżyskiego, kobieta, lat 59 z powiatu skarżyskiego , mężczyzna, lat 55 z powiatu skarżyskiego, kobieta, lat 49 z powiatu skarżyskiego, kobieta, lat 53 z powiatu skarżyskiego, kobieta, lat 28 z powiatu skarżyskiego, mężczyzna, lat 50 – powiat skarżyski.

Zmarł 78-letni mieszkaniec powiatu kieleckiego zakażony koronawirusem.

Ponadto na terenie województwa świętokrzyskiego potwierdzono 6 ozdrowień w powiatach: koneckim – 2, staszowskim – 1, kieleckim – 1, Kielcach – 1 i powiecie pińczowskim – 1.

W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego stwierdzono 1572 zachorowań na COVID-19, w tym 53 zgony oraz 1134 ozdrowienia.

Obecnie: 43 osoby są hospitalizowane, 1246 osób jest poddanych kwarantannie, 19 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym.Według danych Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostrowcu Św. z 9 września, z godz. 8.30 w powiecie ostrowieckim:

liczba osób objętych kwarantanną – 24 osoby

liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym – 0 osób

liczba osób hospitalizowanych – 1 osoba

liczba osób z dodatnim wynikiem SARS-CoV-2 – 1 osoba

liczba osób które wyzdrowiały – 108 osób

liczba zgonów od początku epidemii – 13 osób

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Ćmielów: Zamówił pizzę i za nią nie zapłacił, potem okradł sklep spożywczo-przemysłowy! Został aresztowany na 3 miesiące!

FAKTY

Koronawirus: 1136 nowych przypadków zakażenia w Polsce, 36 z nich na terenie województwa świętokrzyskiego!

FAKTY

Ostrowiec Św. Groził prezydentowi Jarosławowi Górczyńskiemu! Został zatrzymany przez Policję! Czy usłyszy zarzuty?

FAKTY

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunowie to placówka na miarę XXI wieku!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this