Znajdź nas na

Subscribe

GMINA KUNÓW

6 grudnia do Kunowa z dalekiej Laponii przyjedzie Mikołaj!

– Dzieci z naszej gminy, jak co roku były bardzo grzeczne. Rozmawiałem z Mikołajem i powiedział, że już szykuje swoje sanie, aby dotrzeć do naszej gminy. Cieszył się na spotkanie z mieszkańcami – mówi Lech Łodej, burmistrz miasta i gminy w Kunowie. Dodaje, że również w tym roku świątecznymi ozdobami rozświetlony zostanie kunowski rynek.

Święty Mikołaj i Lech Łodej. burmistrz miasta i gminy w Kunowie Fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Jak zapowiada Lech Łodej, burmistrz miasta i gminy w Kunowie, w tym roku oferta „Mikołajkowa” w gminie Kunów zostanie rozszerzona. Na każdego z małych uczestników „Mikołajek Kunowskich” będzie czekała niespodzianka.  

– Dzieci od wielu lat z chęcią odpowiadają na nasze zaproszenie. Także i w tym roku, 6 grudnia, spotykamy się na kunowskim Rynku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Jak co roku ozdobione będzie serce miasteczka. W Rynku staną podświetlone sanie i renifer. Pojawi się też udekorowana choinka. 

– Doświetlimy Rynek, udekorujemy również choinkę przed naszym urzędem. Zrezygnujmy natomiast z innych ozdób na słupach i ulicach Kunowa. Wszystko ze względu na oszczędności – mówi burmistrz. 

Dodaje, że rozmawiał już z Mikołajem, który do Kunowa przyjedzie z dalekiej Laponii.

– Choć połączenie nie było najlepsze, nie trudno było się zrozumieć. Mikołaj zaznaczył, że dzieci w gminie Kunów były w tym roku bardzo grzeczne, dlatego nie mógłby ich nie odwiedzić.  Bezwzględnie zasługują na wizytę Mikołaja – podsumowuje burmistrz i zaprasza wszystkie dzieci.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this