Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

8 września zaszczepisz się w Galerii Ostrowiec!

8 września zaszczepisz się w Galerii Ostrowiec przy ulicy Adama Mickiewicza 30 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Szczepienia prowadzone będą w godzinach 10.00 – 15.00. Dawki preparatu koncernów Pfizer, Moderna, Astra Zeneka, a także Johnson and Johnson będzie można także przyjąć 11 i 12 września na Targu Miejskim w Ostrowcu Św. W dni powszednie w godzinach od 8.00 do 15.00 funkcjonuje przyszpitalny Punkt Szczepień.

Ulotka zachęcająca do szczepień fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Starosta ostrowiecki, prezydent Ostrowca Św. oraz dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim zapraszają chętne osoby na bezpłatne szczepienia przeciw COVID-19 w Objazdowym Punkcie Szczepień, który   w dniu 8 września stacjonował będzie w Galerii Ostrowiec w Ostrowcu Św. przy ul. Adama Mickiewicza 30 (wejście od strony Apteki). Szczepienia prowadzone będą  w godzinach 10.00 – 15.00 – brzmi informacja prasowa, jaką otrzymaliśmy dziś (poniedziałek, 6 września) ze Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Św.

Galeria Ostrowiec to nie jedyne miejsce, gdzie będzie można się zaszczepić. W najbliższą sobotę i niedzielę ( 11 i 12 września) Objazdowy Punkt Szczepień czynny będzie na Targu Miejskim w Ostrowcu Św. przy głównym wejściu do Hali Handlowej w godz. 8.00 – 13.00.

W dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00  działa Punkt Szczepień przy Zespole Opieki Zdrowotnej przy ul. Karola Szymanowskiego 11 w Ostrowcu Św.

Istnieje możliwość zaszczepienia się wszystkimi rodzajami szczepionek: jednodawkową: Johnson & Johnson, a także dwudawkowymi:  Pfizer, Moderna i Astra Zeneka .

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this