Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Alarm bombowy w Urzędzie Skarbowym w Ostrowcu Świętokrzyskim odwołany!

Blisko 80 osób ewakuowano z budynku Urzędu Skarbowego w Ostrowcu Świętokrzyskim po tym, jak wpłynął do nich mail z informacją, iż na terenie urzędu znajduje się bomba.

Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Dzisiaj o godzinie 10.43 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim otrzymał informację z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że w Urzędzie Skarbowym w Ostrowcu Świętokrzyskim znajduje się bomba.

Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Zgłoszenia dokonała pracownica Urzędu Skarbowego w Ostrowcu Świętokrzyskim, która poinformowała, że o 10.32 do urzędu przyszedł email z informacja o podłożeniu ładunku wybuchowego, który ma eksplodować za godzinę – mówi mł.asp. Beata Grubner, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim .

Na miejsce skierowano funkcjonariuszy policji, a także inne służby w tym straż pożarną, pogotowie ratunkowe, pogotowie gazowe i energetyczne.

Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Decyzja naczelnika tego Urzędu z budynku ewakuowano w tej chwili 80 osób, które oczekują w miejscu bezpiecznym. W tej chwili czekamy na przyjazd osoby z grupy minersko-pirotechnicznej z Opatowa, która ma sprawdzić budynek – dodaje Beata Grubner.

Na kilka godzin praca urzędu została sparaliżowana.

– Ewakuowano 77 osób. Sprawdzono budynek pod względem pirotechnicznym. Odpowiednie służby nie znalazły niczego niebezpiecznego. Alarm został odwołany – powiedział nam w rozmowie telefonicznej Mirosław Sejdziński, naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this