Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Amator damskich torebek może „posiedzieć” nawet i 5 lat!

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca miasta, podejrzanego o kradzieże na tzw. „wyrwę”. Ostrowczanin niczym Tinky Winky, jeden z bohaterów popularnych wśród dzieci Teletubisiów upodobał sobie damskie torebki. Sprawca przestępstwa usłyszał już zarzut. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Do pierwszego zdarzenia doszło w poniedziałek (8 lipca) po godzinie 17.00. Ustalono, że kiedy 61-letnia mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego przechodziła jedną z osiedlowych ulic, podbiegł do niej młody mężczyzna, wyrwał jej torebkę i uciekł. Pokrzywdzona w skradzionej torebce miała portfel z pieniędzmi w kwocie 200 złotych, dokumenty, kartę bankomatową oraz telefon komórkowy. Do podobnego zdarzenia doszło kolejnego dnia (9 lipca), po godzinie 18.00. Wtedy to, 82-letnia mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego wracając z zakupów, w taki sam sposób na tzw. „wyrwę” straciła swoją torebkę. Łupem sprawcy padł portfel wraz z zawartością pieniędzy w kwocie 85 złotych.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich podejrzewali, że sprawcą tych dwóch zdarzeń może być ta sama osoba. Nie mylili się. Ich wytrwała praca przyniosła efekt. W miniony piątek (12 lipca) zatrzymali sprawcę tych zdarzeń. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this