Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Amator piwa zatrzymany!

Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić 20-latkowi, który we wtorek, 8 stycznia, dokonał kradzieży w jednym ze sklepów spożywczych na obrzeżach Ostrowca Świętokrzyskiego. Łupem mężczyzny padł… czteropak piwa.

www.naostro.info

Do zdarzenia doszło tuż po godz. 17.00. Do sklepu spożywczego przy jednej z ulic na obrzeżach miasta wszedł mężczyzna, który podszedł do lodówki, a następnie wyjął z niej czteropak piwa. Dwudziestolatek ani myślał zapłacić za towar. Dużą czujnością i odwagą wykazała się ekspedientka, która w momencie zauważanie kradzieży, próbowała odzyskać skradziony towar i zatrzymać złodzieja.

Po szarpaninie sprawca uderzył kobietę i wybiegł ze sklepu. O całym zajściu zostali powiadomieni ostrowieccy policjanci, którzy natychmiast zjawili się na miejscu zdarzenia.

Funkcjonariusze po zebraniu wszelkich informacji zatrzymali sprawcę, którym okazał się 20-letni ostrowczanin. Mężczyzna w chwili zatrzymania był w domu u swojego znajomego, z którym spożywał skradziony alkohol.

Usłyszał już zarzuty kradzieży rozbójniczej. Teraz policjanci będą wnioskować do prokuratora o zastosowanie wobec niego środków zapobiegawczych. Funkcjonariusze dodatkowo ustalają czy w zdarzeniu brały udział jeszcze inne osoby.

Za tego typu przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this