Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Ukradł 1600 zł, teraz odpowie przed sądem!

Nawet do 12 lat pozbawienia wolności może grozić 24-letniemu mężczyźnie, który pod koniec grudnia dokonał kradzieży na jednej ze stacji paliw.

www.naOSTRO.info

Tylko szybka reakcja policjantów z ostrowieckiej komendy doprowadziła do zatrzymania 24-letniego ostrowczanina, który podejrzany jest o dokonanie rozboju.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło pod koniec grudnia ubiegłego roku na jednej ze stacji paliw. Mężczyzna wspólnie ze swoim 22-letnim znajomym, grożąc ekspedientce użyciem niebezpiecznych narzędzi, ukradł ponad 1600 zł. Młodszy ze sprawców zatrzymany został na gorącym uczynku. Obecnie przebywa w areszcie.

24-latek uciekł z miejsca przestępstwa. Od tamtej pory poszukiwany był przez ostrowieckich policjantów. Jak to w życiu bywa i tym razem sprawdziło się porzekadło, że „przestępca” zawsze wraca na „miejsce zbrodni”. Gdy w niedzielę, 6 stycznia, mężczyzna pojawił się ponownie na stacji paliw został rozpoznany przez pracowników, którzy szybko powiadomili funkcjonariuszy.  Mundurowi natychmiast przybyli na miejsce. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty dokonania rozboju. Teraz zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec niego środków zapobiegawczych.

Teraz grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this