Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Bezpłatne konsultacje psychologiczno-pedagogiczne w Kielcach już w sobotę!

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej – Świętokrzyski Ośrodek Adopcyjny zaprasza mieszkańców województwa świętokrzyskiego na bezpłatne konsultacje psychologiczno-pedagogiczne, które odbędą się w najbliższą sobotę, 31 sierpnia, w godzinach od 10.00 do 14.00 w siedzibie ośrodka adopcyjnego, al. IX Wieków Kielc 4 (I piętro budynku AQUA). Uwaga: obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna wizyty!

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Konsultacji udzielać będą psychologowie i psychoterapeuci, pracujący w ośrodku. Wymagane jest wcześniejsze umówienie się pod numerem tel. 412481700.

Świętokrzyski Ośrodek Adopcyjny prowadzi procedury adopcji oraz przygotowanie osób zgłaszających gotowość do przysposobienia dziecka. Ośrodek realizując te zadania współpracuje z podmiotami działającymi na rzecz wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej, jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej, sądami i ich organami pomocniczymi, instytucjami oświatowymi, podmiotami leczniczymi, a także kościołami i związkami wyznaniowymi oraz organizacjami społecznymi. Ośrodek realizuje swoje działania nieodpłatnie.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Czy to najwyższe w mieście stawki czynszu? Płacą za kredyt, mieszkań jednak wykupić nie będą mogli!

FAKTY

Mauzoleum czy Spółdzielnia Mieszkaniowa! Sprawą zajęła się prokuratura!

FAKTY

Od wspólnego świętowania niepodległości, po misję Apollo. Tydzień prac Urzędu Marszałkowskiego w filmowym skrócie! [VIDEO]

FAKTY

Radni KWW Jarosława Górczyńskiego zagłosowali za podwyżką opłat za śmieci! Pomyłka radnego PiS i brak prezydenta na sali!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this