Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Bezpłatne konsultacje psychologiczno-pedagogiczne w Kielcach już w sobotę!

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej – Świętokrzyski Ośrodek Adopcyjny zaprasza mieszkańców województwa świętokrzyskiego na bezpłatne konsultacje psychologiczno-pedagogiczne, które odbędą się w najbliższą sobotę, 31 sierpnia, w godzinach od 10.00 do 14.00 w siedzibie ośrodka adopcyjnego, al. IX Wieków Kielc 4 (I piętro budynku AQUA). Uwaga: obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna wizyty!

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Konsultacji udzielać będą psychologowie i psychoterapeuci, pracujący w ośrodku. Wymagane jest wcześniejsze umówienie się pod numerem tel. 412481700.

Świętokrzyski Ośrodek Adopcyjny prowadzi procedury adopcji oraz przygotowanie osób zgłaszających gotowość do przysposobienia dziecka. Ośrodek realizując te zadania współpracuje z podmiotami działającymi na rzecz wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej, jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej, sądami i ich organami pomocniczymi, instytucjami oświatowymi, podmiotami leczniczymi, a także kościołami i związkami wyznaniowymi oraz organizacjami społecznymi. Ośrodek realizuje swoje działania nieodpłatnie.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Zarobki wicedyrektora biblioteki większe niż dyrektora! W Ostrowcu Św. to możliwe! Ile „kosztuje” kultura?

FAKTY

UOKiK: 115 mln zł kary dla Biedronki!

FAKTY

619 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce, 8 na terenie województwa świętokrzyskiego! Wśród zakażonych nastolatka z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Służby ratunkowe postawione na nogi przez… wybuch pojemnika z pianką montażową!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this