Znajdź nas na

FAKTY

Bezpłatne konsultacje psychologiczno-pedagogiczne w Kielcach już w sobotę!

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej – Świętokrzyski Ośrodek Adopcyjny zaprasza mieszkańców województwa świętokrzyskiego na bezpłatne konsultacje psychologiczno-pedagogiczne, które odbędą się w najbliższą sobotę, 31 sierpnia, w godzinach od 10.00 do 14.00 w siedzibie ośrodka adopcyjnego, al. IX Wieków Kielc 4 (I piętro budynku AQUA). Uwaga: obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna wizyty!

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Konsultacji udzielać będą psychologowie i psychoterapeuci, pracujący w ośrodku. Wymagane jest wcześniejsze umówienie się pod numerem tel. 412481700.

Świętokrzyski Ośrodek Adopcyjny prowadzi procedury adopcji oraz przygotowanie osób zgłaszających gotowość do przysposobienia dziecka. Ośrodek realizując te zadania współpracuje z podmiotami działającymi na rzecz wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej, jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej, sądami i ich organami pomocniczymi, instytucjami oświatowymi, podmiotami leczniczymi, a także kościołami i związkami wyznaniowymi oraz organizacjami społecznymi. Ośrodek realizuje swoje działania nieodpłatnie.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

Ostrowiec Św.: Publiczne Przedszkole nr 15 zostanie zlikwidowane?

FAKTY

Kto pyta ten…? MEC pomylił adresata? 

FAKTY

Rodzice przedszkolaków z PP nr 15 nie chcą likwidacji placówki! Napisali petycję! Można podpisać ją online!

FAKTY

Wypadek Boksycka Wypadek Boksycka

Ostrowiec Św.: Koniec procesu kierowcy oskarżonego o spowodowanie wypadku, w którym zginęło pięć osób!

FAKTY

Reklama


Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this