Znajdź nas na

FAKTY

Bił żeby zabić?

Kilkanaście dni temu dyżurny ostrowieckiej jednostki policji otrzymał informację z miejscowego szpitala o pacjencie z urazem głowy. Sprawą zajęli się ostrowieccy kryminalni, którzy podejrzewali, że do obrażeń mogło dojść w wyniku przestępstwa. W poniedziałek (23 maja), po wnikliwym weryfikowaniu i analizowaniu zdobytych informacji, stróże prawa zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Kunów, podejrzewanego w tej sprawie.

Zdjęcie ilustracyjne

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Kunów. Mężczyzna podejrzany jest o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, co ostatecznie skutkowało śmiercią 51-latka. Do zdarzenia doszło kilkanaście dni temu na jednej z ulic Ostrowca Świętokrzyskiego. 

Tego dnia dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim otrzymał informację z miejscowego szpitala o dowiezionym tam pacjencie z urazem głowy. Sprawą zajęli się ostrowieccy kryminalni, którzy podejrzewali, że do obrażeń mogło dojść w wyniku przestępstwa. Mundurowi ustalili tożsamość mężczyzny, który trafił pod opiekę lekarzy – okazał się nim 51-letni mieszkaniec gminy Bodzechów. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

W po poniedziałek (23 maja) po wnikliwym weryfikowaniu i analizowaniu zdobytych informacji, stróże prawa zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Kunów, podejrzewanego w tej sprawie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj (24 mają) śledczy doprowadzili 30-latka do prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, skutkującego śmiercią. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie przez sąd środka izolacyjnego w postaci tymczasowego aresztowania wobec 30-latka.

Zgodnie z kodeksem karnym, za to przestępstwo może grozić nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this