Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Był pijany, pokłócili się więc… ugodził go nożem?!

Dramatycznie zakończyło się nieporozumienie rodzinne pomiędzy mieszkańcami Ostrowca Św. W piątkowy wieczór do ostrowieckiego szpitala trafił 44-letni mężczyzna ugodzony nożem. Ostrowieccy policjanci zatrzymali podejrzanego o ten czyn 32-latka, kuzyna ofiary. Teraz grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Zdarzenie miało miejsce na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Z informacji, które trafiły do policjantów wynikało, że 44-latek został ugodzony nożem przez nieznanego napastnika. Policjanci z ostrowieckiej komendy ustalili, że do zdarzenia doszło w mieszkaniu, gdzie wspólnie z innymi osobami zamieszkiwał pokrzywdzony. Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli nóż, którym posłużył się prawdopodobnie sprawca.

W związku ze sprawą zostało zatrzymanych 4 mężczyzn, z którymi zamieszkiwał 44-latek. W toku śledztwa ustalono, że j sprawcą tego przestępstwa jest najprawdopodobniej 32-letni kuzyn ofiary, a przyczyną zdarzenia było nieporozumienie rodzinne.

Sprawca ataku miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, zaś pokrzywdzony ponad promil. Na skutek zdarzenia 44-latek trafił do ostrowieckiego szpitala, gdzie przebywa pod opieką lekarzy.

Dziś nożownik usłyszał zarzut spowodowania uszkodzenia ciała, do którego się przyznał. Konsekwencją tego czynu może być kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec Św.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this