Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Byłeś świadkiem wypadku na Alei 3 Maja w Ostrowcu Świętokrzyskim? Skontaktuj się z mundurowymi!

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi śledztwo pod nadzorem ostrowieckiej prokuratury w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 1 sierpnia 2022 roku na Alei 3 Maja. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 58-letnia ostrowczanka. Mundurowi apelują do świadków wypadku, aby skontaktowali się z ostrowiecką komendą.

Przejście dla pieszych na Alei 3 Maja w Ostrowcu Św. fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Przypomnijmy, że do  tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 1 sierpnia (poniedziałek)  tuż po godzinie 14.00 na Alei 3 Maja w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pod kołami ciężarówki zginęła 58-letnia kobieta. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kobieta przechodziła z rowerem  lub przejeżdżała na rowerze przez przejście dla pieszych na Alei 3 Maja. Nie wiadomo jak znalazł się pod kołami pojazdu. Sprawą zajęła się prokuratura.

Ostrowieccy mundurowi zwracają się z prośbą do osób będących świadkami tego zdarzenia,  o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Aleja 3 Maja 9 (pokój nr C-3-5) od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 – 15.00 nr tel. (47) 8042154 lub całodobowo pod nr 112.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this