Znajdź nas na

FAKTY

Chciał targnąć się na swoje życie! W porę odnaleźli go ostrowieccy mundurowi!

Niespełna godzina wystarczyła funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim na odnalezienie mężczyzny, któremu groziło niebezpieczeństwo. Z relacji zgłaszającego wynikało, że 29-latek wyszedł z domu, rodzina obawiała się, że może zrobić sobie krzywdę. Policjanci wiedzieli, że muszą działać szybko by nie dopuścić do tragedii.

Źródło: Adobe Stock

Wczoraj (29 lipca) około południa do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim wpłynęło  niepokojące zgłoszenie. Mieszkaniec powiatu ostrowieckiego poinformował, że boi się o życie swojego syna, który wyszedł z domu z desperackimi zamiarami.  Mundurowi zareagowali natychmiast. Już kilka minut po odebraniu tej informacji funkcjonariusze byli w rejonie miejsca zamieszkania mężczyzny. 

Po ustaleniu rysopis poszukiwanego, rozpoczęli przeczesywanie terenu leśnego, gdzie mógł pójść 29-latek. Po kilkunastu minutach mężczyzna został odnaleziony przez policjantów z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej jednostki, którzy na co dzień zajmują się poszukiwaniem osób zaginionych oraz ukrywających się przed organami ścigania. Mężczyzna trafił pod opiekę medyków.

Do działań poszukiwawczych został włączony Bezzałogowy Statek Powietrzny Grupy Rozpoznania Obrazowego z 10 Świętokrzyskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej, który w tym czasie wykonywał nad miastem lot treningowy.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this