Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Ciężarówka w ogniu!

Droga krajowa nr 9 na wysokości Kunowa w nocy została rozświetlona przez słupy ognia, wydobywające się z płonącego samochodu ciężarowego. Cztery godziny zajęła strażakom akcja gaśnicza

fot. KP PSP w Ostrowcu Świętokrzykim

– Około 2 drugiej w nocy zadzwonił do nas przerażony kierowca, który poinformował, że zapalił się samochód, którym jechał – powiedziała nam w rozmowie telefonicznej st. kpt. mgr inż. Barbara Majdak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Na miejsce natychmiast wysłane zostało 4 samochody ratowniczo-gaśnicze. Po przybyciu na miejsce strażaków okazało się, że samochód jest już cały w ogniu.

– Działania 12 strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu piany ciężkiej na palące się auto w celu ugaszenia. O zdarzeniu poinformowana została, także policja, która zorganizowała objazd – dodaje oficer prasowy.

Ciężarówka przewoziła części samochodowe i oleje. Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń i o własnych siłach opuścił płonący samochód. Akcja staży pożarnej trwała 4 godziny.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this