Znajdź nas na

FAKTY

Ćmielów: Wyglądało groźnie, skończyło się mandatem!

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj (poniedziałek, 31 maja) tuż po godzinie 17.00 w Ćmielowie. Zderzyły się dwa auta osobowe. Na szczęście tym razem nikt nie odniósł obrażeń, skończyło się na mandacie karnym.

Ćmielów. Skrzyżowanie ulic Sandomierskiej z Rynkiem fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wczoraj (poniedziałek, 31 maja) tuż po godzinie 17.00  na skrzyżowaniu ulic Rynek i Sandomierskiej w Ćmielowie  doszło do zdarzenia drogowego. 

– 66-letni mieszkaniec Ćmielowa, kierujący Skodą  został ukarany mandatem karnym, po tym jak nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ostrowczaninowi – kierowcy Fiata, w  wyniku czego doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Zatrzymano dowody rejestracyjne obydwu pojazdów ze względu na uszkodzenia. Kierujący byli trzeźwi – wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Na miejscu zdarzenia obecni byli druhowie z  Ochotniczej Straży Pożarnej w Ćmielowie i Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Ostrowca Św.  W sumie w akcji brało udział 10 strażaków. 

– Odłączyliśmy instalację elektryczną w obydwu pojazdach, usunęliśmy płyny eksploatacyjne z jezdni  i zepchnęliśmy pojazdy na pobocze – podsumowuje akcję  Sebastian Klaus, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św. 

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this