Znajdź nas na

FAKTY

Ćmielów: Zamówił pizzę i za nią nie zapłacił, potem okradł sklep spożywczo-przemysłowy! Został aresztowany na 3 miesiące!

Najpierw nie zapłacił za zamówioną pizzę, kilka dni później okradł sklep spożywczo-przemysłowy. Mowa o 28-latku, wobec którego we wtorek (22 września) sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Jednak najpierw podejrzanego zatrzymali policjanci z komisariatu w Ćmielowie. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat więzienia

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

O zdarzeniu informowaliśmy na początku września. Ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży, do której doszło na terenie Ćmielowa. Z relacji zgłaszającego wynikało, iż nieznany wówczas mężczyzna telefonicznie zamówił pizzę na dowóz. Kiedy dostawca dotarł z jedzeniem pod wskazany adres zastał zamawiającego, który oświadczył, że za pizzę zapłaci w późniejszym terminie. Następnie mężczyzna dokonał kradzieży torby termicznej z zawartością 3 pizz i oddalił się w nieznanym kierunku. Wartość strat pokrzywdzony oszacował na kwotę ponad 400 złotych.

Po kilku dniach do dyżurnego ostrowieckiej komendy dotarła informacja o włamaniu do sklepu spożywczo-przemysłowego w Ćmielowie. Z relacji zawiadamiającego wynikało, że włamywacz ukradł alkohol różnych marek o wartości ponad 550 złotych.

fot. Świętokrzyska Policja

Intensywnie prowadzone działania policjantów z Ćmielowa pozwoziły na wytypowanie sprawcy, jak się okazało obu przestępstw. 28-latek został zatrzymany w minioną sobotę i osadzony w policyjnym areszcie. Zebrany przez stróżów prawa materiał dowodowy w powyższych sprawach pozwolił na wystąpienie przez prokuratora z wnioskiem do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

We wtorek (22 września) Sąd Rejonowy w Opatowie przychylił się do wniosku i wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu 28-latka na okres 3 miesięcy.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat więzienia

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Koronawirus województwo świętokrzyskie: 405 nowych zakażeń, 45 ozdrowień i 4 zgony!

FAKTY

Adam Karolik: Nie przesadzę jeśli powiem: „padamy na pysk”! Brakuje personelu, przybywa zakażonych pacjentów!

FAKTY

Ostrowiec Św.: Funkcjonariusze ABW u organizatora Żywej Biblioteki!

FAKTY

Koronawirus województwo świętokrzyskie: 639 zakażeń i 4 zgony!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this