Znajdź nas na

FAKTY

Czy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. czeka reorganizacja?

Temat dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, a funkcjonowania ośrodka często poruszany jest podczas sesji Rady Miasta Ostrowca Św. Nie inaczej było podczas sesji, jaka odbyła się 24 stycznia. Artur Łakomiec mówił o reorganizacji. Co miał na myśli?

Zdjęcie w tle: Pływalnia Rawszczyzna fot. Łukasz Grudniewski Logotyp MOSiR-u (źródło: mosir.ostrowiec.pl)

Temat funkcjonowania, przekazywania środków, a także zarządzania Miejskim Ośrodkiem Sportu i rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim jest często poruszany podczas sesji Rady Miasta Ostrowca Św. Nie inaczej było podczas sesji, jaka odbyła się w piątek, 24 stycznia. 

– Panie prezydencie proszę o informację czy w nawiązaniu do pańskich poprzednich wypowiedzi wyciągnął pan jakieś konstruktywne wnioski, konsekwencje dotyczące dotychczasowej działalności dyrektora MOSiR-u – dopytywał Krzysztof Ołownia, przewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości w radzie Miasta Ostrowca Św.

Odpowiedział mu Artur Łakomiec, prezydent Ostrowca Św., tłumacząc, że rozmowy się odbyły. 

– Jesteśmy w trakcie reorganizacji też Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, wyznaczenia nowych trendów, to się zadzieje w najbliższym czasie, w ciągu dosłownie dwóch miesięcy, może nawet wcześniej.   Na razie tyle na ten temat powiem, jeżeli to będzie się działo będziecie państwo na pewno wiedzieć – skomentował prezydent.

Jakie nowe trendy i reorganizację miał na myśli?

1 Comment

1 Comment

  1. ,wygnany

    2 lutego, 2025 at 09:17

    Jak oni moga dzialac inaczej jak przez 3 dekady dzialaja wedlug zasad 1. czy dycha starczy I 2. slynny TkM, inne w Ostrowcu od zmiany systemu nie istnieja, a co gorsze, caly czas siedza, przy tzw „korycie” .

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

Świętokrzyskie Centrum Onkologii Świętokrzyskie Centrum Onkologii

Świętokrzyskie Centrum Onkologii w elitarnym gronie szpitali wyróżnionych w projekcie „Wymagaj Jakości”

FAKTY

Para z Ostrowca Świętokrzyskiego usłyszała zarzuty oszustwa i kradzieży. Grozi im 8 lat więzienia

FAKTY

Punkt paszportowy w Ostrowcu Św. już prawie gotowy!

FAKTY

PKW oficjalnie: Karol Nawrocki wygrywa wybory prezydenckie z wynikiem 50,89 proc.; Rafał Trzaskowski uzyskał 49,11 proc. głosów

FAKTY

Reklama


Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this