Znajdź nas na

FAKTY

Czy w Ostrowcu Św. powstanie park handlowy?

Empik, Aldi, Action, Smyk, TEDi i Dealz– czy już wkrótce mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego będą mogli w nich zrobić zakupy? Jak na swojej oficjalnej stronie poinformowała PKB Inwest Budowa Ostwald M.P. spółka komandytowa z miejscowości Ząbki pod Warszawą, złożyła wniosek o pozwolenie na budowę 4 parterowych budynków handlowo-usługowych i budowę parkingu dla samochodów z 324 miejscami postojowymi. Park handlowy powstać miałby na terenie „łąk denkowskich”.

Park Handlowy w Ostrowcu Św
fot. tła Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info Wizualizacja: PKB Inwest Budowa

Empik, Aldi, Action, Smyk, TEDi i Dealz– czy już wkrótce mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego będą mogli w nich zrobić zakupy? Jak na swojej oficjalnej stronie poinformowała PKB Inwest Budowa Ostwald M.P. spółka komandytowa z miejscowości Ząbki pod Warszawą, złożyła wniosek o pozwolenie na budowę 4 parterowych budynków handlowo-usługowych i budowę parkingu dla samochodów z  324 miejscami postojowymi. Park handlowy powstać miałby na terenie „łąk denkowskich”.

Źródło: PKB Inwest Budowa

Czy na terenie łąk denkowskich powstanie wkrótce park handlowy? Zgodnie z zapowiedzią PKB Inwest Budowa Ostwald M.P. spółka komandytowa inwestor czeka już tylko na pozwolenie na budowę. Powierzchnia zabudowy wyniesie 10 921 m2, a powierzchnia terenu inwestycji ok. 25 329 m2.

Zgodnie z planem zagospodarowania, przedstawionym przez PKB Inwest Budowa na terenie parku znajdzie się pawilon o powierzchni 2356 metrów kwadratowych. Zajmie go sklep Aldi i Media Expert. Drugi z pawilonów będzie miał powierzchnię 3012 metrów kwadratowych. Znajdzie się w nim Action, Maxi Zoo, Rossmann, Pepco i Dealz.  W trzecim pawilonie o powierzchni 3098 metrów kwadratowych mieścić się będą Kaes, TEDi, s’nsay, Q&Q. W czwartym z pawilonów o powierzchni 2175 metrów kwadratowych znajdą się m.in. optyk, Smyk, Empik i Takko i restauracja.

Źródło: PKB Inwest Budowa

Po uzyskaniu pozwolenia na budowę inwestor przystąpi do realizacji inwestycji. Otwarcie obiektu planowane jest na drugi kwartał 2024 roku.

Teren, na którym powstać ma park handlowy w Ostrowcu Św.
fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this