Znajdź nas na

FAKTY

Podpalacz z gminy Kunów zatrzymany!

Mundurowi z Komisariatu Policji w Kunowie zatrzymali 29-letnia mieszkańca tej gminy. Mężczyzna podejrzany jest o podpalenie pomieszczenia gospodarczego. Wartość strat pokrzywdzeni wycenili na kwotę 8 000 złotych. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie ilustracyjne Źródło: Freepik

Pod koniec sierpnia bieżącego roku dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze pomieszczenia gospodarczego na terenie jednej z posesji w gminie Kunów. Po zakończeniu akcji gaśniczej do swoich czynności przystąpili policjanci, którzy nabrali podejrzeń, że ktoś mógł się przyczynić do tego zdarzenia. Po zebraniu materiałów i wykonanych ustaleniach podejrzenie padło na 29-letniego mieszkańca gminy. W miniony piątek, 1 września mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do miejscowego komisariatu.

Wartość strat pokrzywdzeni wycenili na kwotę 8 000 złotych. Jeszcze tego samego dnia 29-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia poprzez spalenie pomieszczenia gospodarczego. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this