Znajdź nas na

FAKTY

Dariusz Kaszuba nie będzie już dyrektorem „Staszica”! Zmiany szykują się także w „Ekonomiku”!

Jak poinformowało dziś (25 sierpnia) na swojej oficjalnej stronie Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim, Dariusz Kaszuba nie będzie już pełnił funkcji dyrektora w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zmiana szykuje się także w Zespole Szkół Nr 1 imienia Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Św. („Ekonomiku”).

Dariusz Kaszuba, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Ostrowcu Św. 20 czerwca 2019 r. fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– W związku z zakończeniem kadencji dwóch dyrektorów szkół średnich, Zarząd Powiatu Ostrowieckiego zdecydował o powierzeniu pełnienia obowiązków dyrektora Zespołu Szkół Nr 1, popularnego „Ekonomika” i Zespołu Szkół Ogólnokształcących im Stanisława Staszica,  nauczycielom pracującym w tych placówkach – czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Św.

Jak poinformowało starostwo dzisiaj w szkołach tych miały miejsce Rady Pedagogiczne, które wyraziły pozytywne opinie, dotyczące powierzenia pełnienia obowiązków nauczycielom. I tak Małgorzata Węglewicz, która jednocześnie jest wicedyrektorem„ „Ekonomika” do czasu wyboru nowego dyrektora zastąpi Agnieszkę Kuterę,  a Dorota  Waliszczak, nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica – Dariusza Kaszubę, radnego miejskiego z Klubu Prawa i Sprawiedliwości. 

W obradach Rad Pedagogicznych  uczestniczył Mariusz Łata, naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych, który przekazał dyrektorom list od Marzeny Dębniak, starosty ostrowieckiego, z podziękowaniami  za pracę dydaktyczno-wychowawczą i organizacyjną w tych placówkach.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this